Bakır Kare Oluk

Bakır çatılarda en uzun süre kullanılan malzemedir. Öyle ki yüzyıllar boyunca şeklini kaybetmeden sürdü. Zengin ve güzel bir görünüme sahip bu dayanıklı malzemeye eklendiğinde çatı oluğu kalınlaşır. En çok tercih edileni ortaya çıkıyor. Bakır kare şeklindeki bu oluk tamamen müşterilerimizin tercihleri ​​doğrultusunda. Başka içeriği değiştirebilir ve ekleyebilirsiniz. Uygulanacak binanın görünümüne ve çatı yapısına göre farklı formlarda bakır tanklar seçilebilir. Bakır oluklar için farklı bir fonksiyon veya fiyat farkı yoktur. Tüm drenaj sorunlarınıza uygun fiyata çözüm sağlıyoruz. Ürünler parça parça üretilmektedir. Ardından satılan ürün montajlarını sorunsuz bir şekilde çatıya en uygun şekilde uygulayın.

Siz her ne kadar işin maliyetini tamamıyla karşılasanız da karını arttırmak isteyen firmaların kötü niyetleri bakır gibi metallerin kullanıldığı işlerde büyük sorunlar oluşturmaktadır.

Bakır Kare Oluk Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Bu nedenle piyasada kendisini ispatlamış ve hakkında herhangi bir kötü haber çıkmamış firmalarla çalışmanız sizin için güvenilir olacaktır. Hem paranızı korursunuz hem de çatı güvenliğinizi sağlamış olursunuz.

Bakır Kare Oluk Örnek Görseli Aşağıdadır. Stok ve Fiyat Bilgisi İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

bakir_kare_oluk

İletişim Numaralarımız.: 0 (216) 487 00 610 (532) 624 96 72 0 (553) 217 60 67