Titanyum Çinko Oluk

Titanyum çinko kaplama, modern yapılara hayat vermektedir. Yüzeyinde nefes alan doğal patina sayesinde titanyum çinko üzerinde oluşan çizikler kendiliğinden kapanmaktadır. Bu sayede bakım gerektirmeyen uzun ömürlü, doğal malzeme ortaya çıkmaktadır. Titanyum çinko %95 geri dönüştürebilir. Özelliğini kaybetmeden tekrar kullanılabilir.

Oluk genellikle çatılarda kullanılan, burada biriken yağmur ve kar sularının çatıdan ve binadan uzaklaşmasını sağlayan yapılardır. Çatı olukları ve yağmur iniş borularının boyutları genel olarak bölgenin aldığı yağış miktarına ve çatının eğimine göre belirlenmektedir. Oluklar, titanyum, çinko, bakır ve eksiz oluklar olarak üretilmektedir. Titanyum, hafif, güçlü, parlak ve gri tonlarında bir metaldır. Çinko ise, düşük kaynama sıcaklığına sahip olan otomotiv sektörü başta olmak üzere birçok sektörde kullanılan metaldir. Titanyum çinko birleşimi oluk ise daha dirençli, dayanıklı, uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen özelliğe sahip oluklardır. Çinko, bakır ve titanyumdan oluşan %99 saflıkta bir çinko alaşımıdır. Titanyum çinko kaplama oluklar yüzeyinde nefes alan doğal bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde çizikler kendiliğinden kapanmaktadır. Titanyum çinko % 95 geri dönüşümü olan ve özelliğini hiç kaybetmeyen doğal malzemelerdendir. Bakır oluklar ise ham maddesinden dolayı pahalı oluk türlerindendir. Birinci sınıf malzemelerden üretildiğinden galvaniz ve diğer oluk türlerine göre daha dayanıklı oluk türlerindendir. Zamanla bakır oluklarda oluşabilecek her türlü delinme ve tadilat durumlarında ise küçük bir işlem ile tadilatı yapılabilmektedir. Bakır oluk oldukça uzun ömürlüdür. Bunun nedeni ise bakır oluk bir olumsuzluk ile karşılaştığından doğal oksitlenme yapıp kendini korumaya almasıdır. Bir diğer oluk türlerinden olan eksiz oluk ise paslanma yapmayan özelliği, darbeye ve genleşmeye karşı dayanıklı özelliği ile çok tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra eksik oluk köşeden köşeye tek parça olup, oluktan su kaçırma ve akıtma olayı kesinlikle oluşmamaktadır.
titanyum-çinko oluk sistemi, tümü en ileri teknolojiyle üretilmiş titanyum-çinko saçakları ve titanyum-çinko olukları, asma olukları, iniş boruları, köşe dönüşleri, dirsekler, genleşme derzleri ve tüm bağlantı aksesuarlarını içerir.

Saf çinko, titanyum ve bakır alaşımları Tam aksesuarlı hazır oluklar maksimum su akış performansını gösterir, Estetik ve doğada, antik veya modern mimaride uyum arayan. Doğa dostu, geri dönüştürülebilir, dayanıklı, sürdürülebilir yapı, Çinko sistemi en iyi maliyete, uzun ömre (100 yıl), sıfır bakıma ihtiyaç duyar, Su geçirmez, yanmaz, paslanmaz çelik çinko drenaj sistemi.

Titanyum Çinko Alaşımlı Çatı Oluk Sistemleri

Titanyum-Çinko Oluk Örnek Görseli Aşağıdadır. Stok ve Fiyat Bilgisi İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

titanyum-eksiz-oluk