Yağmur Oluk Dirsekleri

Çatıda biriken atık suların yapıdan uzaklaştırmak için kullanılan boru sistemlerinin oluk ile bağlantı/bitiş bölümlerinde kullanılan dirseği anımsatan bir aksesuardır. Farklı ebat ve ham madde de imal edilmektedir. Dirsekteki dirsek ve binadan atık suyu uzaklaştırmak için kullanılan boru sistemi bağlantısı / ucuna benzer bir aksesuar aksesuardır. Farklı ebat ve hammadde üretimi de yapılmaktadır. Oluk dirseği için hangi renk ve hammadde kullanılır? Genellikle oluk ve iniş borusu renklerinde yerleştirilse de cephe ve çatı renklerinde de yerleştirilirler. Oluk dirseği PVC, galvaniz, bakır ve hatta çinkodan yapılabilir.

Oluk Dirseklerinde Kullanılan Renk ve Ham Maddeler Hangileridir?

Çoğu zaman oluğun ve iniş borularının renginde montajı yapılsa da cephe ve çatı renklerinde de uygulanmaktadır.

Oluk dirsekleri PVC, galvaniz, bakır hatta çinkodan dahi imal edilebilmektedir. En çok tercih edilen ve ekonomik olanı ise galvanizden üretilen ve elektrostatik boyalı olan dirseklerdir.

Oluk Dirseklerinin Örnek Görselleri Aşağıdadır. Stok ve Fiyat Bilgisi İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

bakir_dirsek1 bakir_dirsek2  bakir_gorunumlu_dirsek2 bakir_gorunumlu_dirsek1beyaz_dirsek_1 beyaz_dirsek_2 fume_dirsek_2fume_dirsek_1   kahverengi_dirsek_2kahverengi_dirsek kremrengi_dirsek_1 kremrengi_dirsek_2 siyah_dirsek_2siyah_dirsek_1  titanyum_dirsek titanyum_dirsek2

En çok tercih edilen ve ekonomik olanı galvaniz ve elektrostatik boyama ile yapılan dirsektir. Aşağıdaki resim, oluk dirseğinin örnek bir görüntüsüdür. Stok ve fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İletişim Numaralarımız.: 0 (216) 487 00 610 (532) 624 96 72 0 (553) 217 60 67