Metal Oluk

Ürünlerimiz arasında; iniş yan dirsek, iniş s dirsek, iniş deve boynu, iniş balkon gider aparatı, iniş galvinizli boru, galvinizli dirsek boru, iniş galvnizli kelepçe, su toplama haznesi, oluk saçları, montajlamada kullanılan mastik silikon tabancası seri numaraları ve dışsal görünümü ile hizmetinize sunulmuştur. Tüm bu sistemler çatıların yönü ve dönüş noktalarına göre yuvarlak ve ya köşeli olabilmektedir.

[irp posts=”839″ name=”Çinko Oluk”]

Mevcut kataloğumuzdaki diğer ürünlerimizi görmek için katalog üzerine tıklayabilir ve ya dosya dökümanı olarak indirebilirsiniz.

Metal Oluk Kullanım Alanları

Firmamız sizlere olan hizmetleri sadece çatılar için metal oluk sistemleri ile sınırlı değildir. Aynı zamanda çatı çıkış kapakları, saçak alın kaplama saçları, eksiz oluk grubu, baca kenar saçları, metal desenli bahçe çitleri ve mutfak gereçleri tüm çok değişik sayıda ürünün tedarikini sunmaktadır.

Web sitemiz kanalı ile tarafımızdan yaptığınız alışverişlerde üyelerimiz için ayrıcalıklarımız mevcuttur. Piyasa fiyatının altında onlarca ürün, kurulum, montaj ve garanti hizmetleri ile sizleri beklemektedir. Ayrıca sipariş, teslimat, ürünü değişimi ve iadesi gibi konularda bir mağazanın size tanıdığı tüm olanakları web sitemizde de bulabilirsiniz. Bizlere ulaşarak mesaj iletmek, sipariş vermek ve ya bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Çatı Olukları Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin 0216 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz…

Call Now Button0 (216) 487 00 61