Titanyum Oluk

Yeni prosedüre uygun olarak imal edilen ve kısa zamanda montajlanan eksiz oluk seçenekleri, galvanizli özelliği ile yıllarca paslanmadan kullanılabilir.

Maliyetinden dolayı titanyum çinko evye en çok tercih edilen malzemedir. Bu malzemeler ince yapıları nedeniyle (örneğin 0,35 mm) çok ağır değildir, ucuzdur ve hızla bozulan tiptedir. Montaj noktaları lehimleme makinesi ile lehimlenerek birleştirilir. Kaynak bölgesinde oluk kırıldığında yani delik açıldığında veya döndürüldüğünde yeniden kaynakla açılan delik kapatılamamaktadır. Bu nedenle, sorunu çözmek için en uygun yöntem tankı yeni bir titanyum çinko tank ile değiştirmektir. Tüm bu inşaat maliyeti hesaplamaları ve kolay kurulum sayesinde diğer koşullara rağmen firmanın verdiği hizmet piyasanın en iyisidir. Tecrübeli uzman kadrosu tarafından verilen oluk inşaat hizmeti, binanın su dağıtım sisteminin temelini oluşturmaktadır. Firma tarafından yapılan bu drenaj hendekleri sayesinde çatı drenaj hendeklerinde biriken su, herhangi bir sızıntı olmadan veya drenaj hendeklerine bağlanan drenaj çıkışlarına güvenli bir şekilde taşınabilmektedir.

[irp posts=”307″ name=”Çinko Kare Oluk”]

Çatı izolasyon ve kiremit sistemi ile birlikte kullanılabilen bu tasarımlar, kış aylarından önce montajlanması gerekir. Kış aylarında yağman metrelerce kar, oluklara ve çatı sistemine zarar verebilir.

 

Yeni nesil çatılarda ise bu zararın minimuna indirilmesi hedeflenmiştir. Orijinal tasarım seçenekleri ile gerçekleştirilen bütün seçenekler, uzun yıllar rahat kullanılabilmektedir. Fabrika, ev, daire ve benzeri bir çok mekanın çatı sistemlerine uygulanabilen bu ürünler, montaj problemi olmayan ürün seçenekleridir.

Titanyum Oluklar Çok Dayanıklıdır!

Hafif olan ve çelik kadar sağlam olan titanyum, uzun ömürlü oluklardır. Diğer oluklarda olduğu gibi titanyumda metre ile satılmaktadır. İşçilik, çatının genişliği, binanın durumu ve diğer etkenler fiyatlandırmayı etkilemektedir. 365 gün hizmet veren şirketimiz, hava koşulları el verdiği sürece hizmet vermektedir.

 

Çatınız için onarım gerekiyorsa, kışa girmeden yaptırmalısınız. Kış aylarında hava muhalefeti, çatı işlemlerini aksatabilmektedir. Kar yere inmeden çatınızı tamir ettirmelisiniz. Titanyum malzemeler ve diğer malzeme seçenekleri, satış kataloğumuzda yer almaktadır. Yağmur, kar ve dolu gibi bir çok etkene karşı dayanıklı çatı sistemleri, oluk sistemleri ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Yağmur suları, çatı derelerinden oluğa akar ve oluklardan da zemine ulaşır.

Çatı Olukları Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin 0216 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz…