Titanyum Oluk

Yeni prosedüre uygun olarak imal edilen ve kısa zamanda montajlanan eksiz oluk seçenekleri, galvanizli özelliği ile yıllarca paslanmadan kullanılabilir.

[irp posts=”307″ name=”Çinko Kare Oluk”]

Çatı izolasyon ve kiremit sistemi ile birlikte kullanılabilen bu tasarımlar, kış aylarından önce montajlanması gerekir. Kış aylarında yağman metrelerce kar, oluklara ve çatı sistemine zarar verebilir.

 

Yeni nesil çatılarda ise bu zararın minimuna indirilmesi hedeflenmiştir. Orijinal tasarım seçenekleri ile gerçekleştirilen bütün seçenekler, uzun yıllar rahat kullanılabilmektedir. Fabrika, ev, daire ve benzeri bir çok mekanın çatı sistemlerine uygulanabilen bu ürünler, montaj problemi olmayan ürün seçenekleridir.

Titanyum Oluklar Çok Dayanıklıdır!

Hafif olan ve çelik kadar sağlam olan titanyum, uzun ömürlü oluklardır. Diğer oluklarda olduğu gibi titanyumda metre ile satılmaktadır. İşçilik, çatının genişliği, binanın durumu ve diğer etkenler fiyatlandırmayı etkilemektedir. 365 gün hizmet veren şirketimiz, hava koşulları el verdiği sürece hizmet vermektedir.

 

Çatınız için onarım gerekiyorsa, kışa girmeden yaptırmalısınız. Kış aylarında hava muhalefeti, çatı işlemlerini aksatabilmektedir. Kar yere inmeden çatınızı tamir ettirmelisiniz. Titanyum malzemeler ve diğer malzeme seçenekleri, satış kataloğumuzda yer almaktadır. Yağmur, kar ve dolu gibi bir çok etkene karşı dayanıklı çatı sistemleri, oluk sistemleri ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Yağmur suları, çatı derelerinden oluğa akar ve oluklardan da zemine ulaşır.

Çatı Olukları Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin 0216 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz…

Call Now Button0 (216) 487 00 61