Eksiz Çatı Oluğu

Yeni nesil montaj kolaylığı sağlayan eksiz çatı oluğu kullanım kategorisinde problem teşkil etmemektedir. Kullanışlı ve oldukça dayanıklı özelliklere sahip pratik oluklar, firmamız tarafından aynı gün içerisinde döşenebilmektedir.

Kesintisiz oluk sistemi, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde uzun yıllardır kullanılan mükemmel bir yağmur suyu taşıma sistemidir. Ülkemizde birkaç yıldır kullanılmaktadır. Bugüne kadar üretilen çatı oluk sisteminden çok farklıdır. Günümüzde çatı olukları 2 veya 3 metre uzunluğunda parçalar eklenerek ve her bir ek yeri kaynatılarak oluşturulmaktadır. Eklem sayısının artması deformasyonun hızlanmasına ve işçilik süresinin uzamasına neden olur. Örneğin çinko tanklar sağlıklı görünseler de, sıcaktan ve soğuktan büyük ölçüde etkilendikleri için kısa bir süre sonra hala deformasyona ve yırtılmaya eğilimlidirler. Dikişsiz oluk sistemi cepheden cepheye tek parça olup, montajı yapılacağı yerde yapılmaktadır. Örneğin bina cephesinde bulunan drenaj hendek uzunluğu 15 metre olup, herhangi bir ek yeri olmaksızın tek parça olarak monte edilebilmektedir. Bu sayede 15 metre uzunluğundaki bölümde 8-15 ataşman olduğunda sıfıra indirmek demektir.

[irp posts=”482″ name=”Galvaniz Yağmur İniş Borusu”]

Çatı tasarımları ile uyumlu, dayanıklı ve paslanmaz özelliklere sahip bu ürünler, dekoratif görsel özelliklere sahip pratik ürünlerdir. İstanbul eksiz oluk seçenekleri, görsel olarak oldukça kaliteli özelliklere sahiptir. Tek parça olduğu için, suyu yüzde yüz korumaktadır.

Eksiz Oluk

Su damlatmayan özel tasarım seçeneğine sahip bu ürünler, eksiz oluk teknolojisinin en son ürünleridir. Görsel olarak şık ve zarif bir görüntüye sahip olan bu oluklar, yıllarca problemsiz bir şekilde kullanılabilir. Çatının dört tarafını tam olarak kapatan bu tasarımlar, metre hesabına göre fiyatlandırılmaktadır. İşçilik ve oluğun özellikleri, fiyatlandırmayı etkileyen diğer seçeneklerdir.

 Bütün Mekanlar İçin Özel Tasarım

Çatısı olan bütün mekanlar için oldukça önemli olan eksiz çatı oluğu sistemleri, özel ölçüm işleminin ardından döşenmektedir. Eski olukların yerine yeni oluk sistemlerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca inşaat halindeki binalar için de oluk sistemi uygulanabilmektedir.

Çatı Oluğu Eksiz Oluk

Pratik, etkili ve kullanışlı oluk sistemleri, kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Hizmet kalitesini güncellemeye devam eden ve bu kategoride çözüm üreten firmamız, işinin ehli oluk ustaları ile kısa zamanda iş teslimatı gerçekleştirmektedir. 7/24 çözüm üreten ekiplerimiz, hava koşulları el verdiği müddetçe, oluk işlemlerini sorunsuz bir şekilde çözmeye devam etmektedir.

 Dekoratif Uyumluluk Sağlayan Eksiz Oluk Sistemleri

Çatı tasarım seçenekleri ile dekoratif anlamda uyumlu özelliklere sahip olan çatı sistemleri, pratik ve etkili kullanım özelliğinin yanı sıra dekoratif özelliklere de sahiptir. Kaliteli, etkili ve birinci sınıf kullanım özelliğine sahip oluk sistemleri, yağmur, kar ve dolu gibi olumsuz hava koşullarına karşı mükemmel koruma sağlamaktadır. Binanızın dış cephesini ve üst katlarını sudan koruyan bu oluk sistemi, çatıların olmazsa olmazıdır.

Çatı Olukları Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin 0216 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz…