Bakır Oluk

Dış cephe malzemeleri, inşaat kategorisinde, dayanıklı olmalıdır. Çatılar için hayati önem taşıyan oluklar da dayanıklı olmalıdır. Paslanmaz özelliğe sahip olan olukların kullanım ömrü daha uzundur.

#1 Bakır Oluğun Pratik ve Etkili Kullanımı

Bakır malzeme, her zaman için pratik kullanım seçeneğine sahiptir. Bakırın görsel özellikleri de oldukça kalitelidir. Estetik görünümün yanı sıra, dayanıklı yapısal özellikler, bakırın popüler olmasında birinci derecede etkili olmuştur. Bakır oluk kategorisinde gerçekleştirilen bütün çalışmalarda, ekspertiz hizmeti ilk sırayı almaktadır.

Uygulamanın yapılacağı çatı incelenir ve ölçümler alınır. Alınan ölçülerden sonra oluklar döşenmeye başlar. Döşeme işlemi ile birlikte, oluklar hemen kullanılabilir. Yeni nesil tasarımlarla birlikte eski oluk sistemleri demode olmuştur. Pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahip olan oluklar, aradığınız kaliteli kullanım özelliklerini bir araya getirmiştir.

Her bina için özel olarak hazırladığımız çatı tasarımlarımız, evinizin dış görünüşüne göre özel olarak tasarlanmaktadır. Eviniz ve hazırlanan oluklar, bir bütün olacak şekilde tasarlanmaktadır. Uyumlu özellikler, renk seçenekleri, tasarım seçenekleri ve kullanışlı yapısal özellikler, aradığınız kaliteli kullanım özelliğini bir araya getirmektedir. Hizmet kalitesini güncelleyen ve yeni oluk tasarım seçenekleri kategorisinde çözüm üreten firmamız, hizmet kalitesini güncellemeye devam etmektedir.

Çatının eğimi, çatının arasındaki vadi çalışmaları, kenar kısımlardaki oluklar ve suyu aşağı indiren iniş kısımları, özel olarak hazırlanmaktadır. İşçilik konusunda profesyonel olan elemanlarla çalışan firmamız, işi bilmeyen kişilerle çalışmamaktadır. Kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme seçenekleriyle, eviniz için en iyi çatı tasarım seçeneklerini hazırlıyoruz. Çatı tasarım seçenekleri kategorisinde hazırlanan bütün tasarımlarımız, binanın dış görünüşü ve çevre uzunluğuna göre hazırlanmaktadır. Yağmur, kar ve dolu gibi etkenlere karşı dayanıklı olan tasarımlarımız, suyu taşırmadan aşağı indirmektedir. Yeterli genişliğe sahip olan oluklarımız, aşırı yağışlarda suyu taşırmamaktadır. Ürünlerimiz paslanmaz ve yıllarca etkili bir şekilde kullanılabilir.

Bakır oluk sistemleri seçenekleri, diğer oluklara nazaran çok daha uzun ömürlüdür. Dayanıklılık bakımından uzun yıllar problemsiz kullanılan bu ürünler, bütün mekanlarda kullanılabilir. Pratik, etkili ve birinci sınıf kullanım özelliğine sahip olan bu tasarımlar, metre hesabına göre fiyatlandırılmaktadır. Oluğun özellikleri, ölçüleri ve kullanım alanı, fiyatlandırmayı ortaya çıkarmaktadır.

Çatılarda biriken yağmur suyunun boşaltımında kullanılan oluk sistemlerinde tercih edilecek malzemenin önemi büyüktür. Dağ evler gibi ahşap veya taş tuğlalardan oluşan mimarilere uygun yapıda olan bakır oluk sistemleri kullanım açısından da büyük kolaylık sağlamaktadır.

İlk başlardaki parlak rengini zaman içerisinde kahverengiye bırakan bakırın, diğer metallere oranla daha pahalı olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Buna ek olarak tek parça halinde üretilmesi ve diğer metallere göre daha sağlam oluşu da göz önünde bulundurulmalıdır.

Bakır oluklar büküm dere makineleriyle eksik olarak üretilmekte ve kolayca montajı sağlanmaktadır. Ayrıca kar, fırtına vb. kötü hava koşullarına son derece dayanıklıdır. Bir tülü takribi olarak 100 kg kadar yük taşıma kapasitesindedir.

Bakır oluk doğal olarak ürettiği patina sayesinde mimari yapılara uyum sağlamaktadır. Tarihi mekanların estetiğinin korunmasına önemli katkı sağlamakta olan bu sistemler, uzun ömürlü

Metalin kendi ağırlığı sebebiyle yüksek binalara taşınmasını zor kılmakla beraber iş makineleriyle yine de mümkün olmaktadır. Daha alçak yapılarda kullanılması, yıllar sonra oluşabilecek delinme durumlarında tadilatı da kolay kılmaktadır.

Bakır oluk bilinen tüm oluk sistemlerinden çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü bir materyaldir. Buna rağmen uzun yılların getirdiği aşınma sebebiyle ufak hasarlar alabilmektedir. Bu gibi durumlarla lehimlenerek yama yapılabilmektedir. Bozulan parçanın çıkarılıp yenisiyle değiştirilmesi de mümkündür. Genel itibariyle oval olarak üretilmekte olan bu sistemler, eksiz oluk sistemlerine örnek gösterilebilmektedir.

Gelişen teknoloji ve nostaljiyi harmanlayarak, yeni bir yapı oluşturan bu sistemler oldukça rağbet görmektedir. Aparatları, kelepçe ve vidaları da aynı malzemeden üretilen bu sistemler, şıklık, uzun ömür ve dayanıklılığı kendi içinde bütünleştirmektedir. Bakır oluk sistemleri için tercih edeceğiniz firmanın güvenilirliğini araştırmalı ve işinizi ehil kişilere yaptırmalısınız.

Bakır drenaj kanalının şık görünümü, daha fazla inşaatçının ilgisini çekmiştir. Ancak bakır pahalıdır ve montajı da zahmetlidir. Kalıcı hava şartlarına dayanabilir. Çatıda iniş boruları var ve mükemmel görsel efektler sağlayabilecek pense yok. Albayrak Yapı olarak oluk uygulama ve satışını gerçekleştirmekteyiz.

#2 Bakır Oluk Montajı Nasıl Yapılmaktadır?

Bakır drenaj yapısı binanızın çok şık görünmesini sağlayacak, bu da size güncel teknoloji ve işçilikten harika bir görünüm sağlayacaktır. Bu ürün bizim üretim ürünümüz olup% 100 bakır olup tek parça olarak da üretilip montajı yapılabilmektedir. Köşe oluklu boru bağlantı elemanlarında köşelerde, çıkış borularında ve kapaklarda sert lehim veya sert lehim kullanılarak sızdırmazlık sağlanır. Bakır oluklar önce parlak renklere sahiptir.

Daha sonra yapısı gereği kahverengiye dönüştü ve nihayet yeşile döndü. Bir delikli bakır oluk 100 kilogram taşıyabilir, böylece kar fırtınalarına ve donmaya dayanabilir. Bakır olukların dayanıklı olmasının nedeni, atmosferik koşullar mevcut olduğunda doğal olarak oksitlenmeleridir. Bu nedenle bakır çok iyi bir çatı ve dış cephe kaplamasıdır. Bakır uygulaması zor bir iştir. Yüksek kaliteli% 100 bakır ve tam metal oranı mükemmel bir bakır oluk oluşturabilir.

Bakır oluk sistemleri seçenekleri, diğer oluklara nazaran çok daha uzun ömürlüdür. Dayanıklılık bakımından uzun yıllar problemsiz kullanılan bu ürünler, bütün mekanlarda kullanılabilir. Pratik, etkili ve birinci sınıf kullanım özelliğine sahip olan bu tasarımlar, metre hesabına göre fiyatlandırılmaktadır. Oluğun özellikleri, ölçüleri ve kullanım alanı, fiyatlandırmayı ortaya çıkarmaktadır.

#3 Bakır Oluk Nedir ?

Ham maddesi yüzde yüz bakır olun sacları, şantiye veya atölyeler de büküm dere makinalarında tek parça çekilerek yine tek parça halinde montajı yapılır. Diğer çekme oluklara nazaran ham maddesi gereği fiyatı daha fazladır, estetik açıdan ise aynı şekilde diğer oluk ürünlerinden daha estetik bir görünümü vardır.