Dış cephe malzemeleri, inşaat kategorisinde, dayanıklı olmalıdır. Çatılar için hayati önem taşıyan oluklar da dayanıklı olmalıdır. Paslanmaz özelliğe sahip olan olukların kullanım ömrü daha uzundur.

Bakır oluk sistemleri seçenekleri, diğer oluklara nazaran çok daha uzun ömürlüdür. Dayanıklılık bakımından uzun yıllar problemsiz kullanılan bu ürünler, bütün mekanlarda kullanılabilir. Pratik, etkili ve birinci sınıf kullanım özelliğine sahip olan bu tasarımlar, metre hesabına göre fiyatlandırılmaktadır. Oluğun özellikleri, ölçüleri ve kullanım alanı, fiyatlandırmayı ortaya çıkarmaktadır.

Pratik ve Etkili Kullanım

Bakır malzeme, her zaman için pratik kullanım seçeneğine sahiptir. Bakırın görsel özellikleri de oldukça kalitelidir. Estetik görünümün yanı sıra, dayanıklı yapısal özellikler, bakırın popüler olmasında birinci derecede etkili olmuştur. Bakır oluk kategorisinde gerçekleştirilen bütün çalışmalarda, ekspertiz hizmeti ilk sırayı almaktadır.

 

Uygulamanın yapılacağı çatı incelenir ve ölçümler alınır. Alınan ölçülerden sonra oluklar döşenmeye başlar. Döşeme işlemi ile birlikte, oluklar hemen kullanılabilir. Yeni nesil tasarımlarla birlikte eski oluk sistemleri demode olmuştur. Pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahip olan oluklar, aradığınız kaliteli kullanım özelliklerini bir araya getirmiştir.

Çatınıza Yakışır!

Her bina için özel olarak hazırladığımız çatı tasarımlarımız, evinizin dış görünüşüne göre özel olarak tasarlanmaktadır. Eviniz ve hazırlanan oluklar, bir bütün olacak şekilde tasarlanmaktadır. Uyumlu özellikler, renk seçenekleri, tasarım seçenekleri ve kullanışlı yapısal özellikler, aradığınız kaliteli kullanım özelliğini bir araya getirmektedir. Hizmet kalitesini güncelleyen ve yeni oluk tasarım seçenekleri kategorisinde çözüm üreten firmamız, hizmet kalitesini güncellemeye devam etmektedir.

 

Çatının eğimi, çatının arasındaki vadi çalışmaları, kenar kısımlardaki oluklar ve suyu aşağı indiren iniş kısımları, özel olarak hazırlanmaktadır. İşçilik konusunda profesyonel olan elemanlarla çalışan firmamız, işi bilmeyen kişilerle çalışmamaktadır. Kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme seçenekleriyle, eviniz için en iyi çatı tasarım seçeneklerini hazırlıyoruz. Çatı tasarım seçenekleri kategorisinde hazırlanan bütün tasarımlarımız, binanın dış görünüşü ve çevre uzunluğuna göre hazırlanmaktadır. Yağmur, kar ve dolu gibi etkenlere karşı dayanıklı olan tasarımlarımız, suyu taşırmadan aşağı indirmektedir. Yeterli genişliğe sahip olan oluklarımız, aşırı yağışlarda suyu taşırmamaktadır. Ürünlerimiz paslanmaz ve yıllarca etkili bir şekilde kullanılabilir.

Çatı Olukları Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin 0216 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz…

X