Çinko Çatı Oluk Sistemleri

Dış çinko kaplaması sayesinde çinko oluk daha koruyucu ve dayanıklı bir oluk türü haline gelmiştir. Ayrıca ucuz hammaddesi nedeniyle düşük maliyetli ve nakliyesi kolaydır. Çinko kutular dayanıklı ve ekonomiktir ve yaygın olarak kullanılır ve favori kutulardan yapılır. Dış yüzeyde bulunan çinko malzeme sıvı geçirgenliğini çok zorlaştırdığı gibi parlaklığından dolayı da bina estetiğini olumlu yönde etkilemektedir.

Çinko malzemeden yapılmış bu tür oluk, çinko oluk, diğer oluk türlerine göre kullanımı, montajı ve taşınması daha kolaydır. Bu tip oluk, çok yüksek binaların su dağıtım sisteminde kullanılabilir. Fiyat açısından da büyük avantajları vardır. Örneğin, titanyum veya bakır pahalı metallerdir, metallerden daha ucuzdur, ancak galvanizli oluklardan daha pahalıdır. Diğer oluk türlerine göre kalınlığı daha fazladır. Askılı tekneli sistem ile doğru kullanılırsa çok sağlam bir uygulama elde edilecektir.

Ürünlerimiz arasında; iniş yan dirsek, iniş s dirsek, iniş deve boynu, iniş balkon gider aparatı, iniş çinko boru, çinko dirsek boru, iniş çinko kelepçe, su toplama haznesi, oluk saçları, montajlamada kullanılan mastik silikon tabancası seri numaraları ve dışsal görünümü ile hizmetinize sunulmuştur.