Eksiz Çatı Oluk Sistemleri

Eksiz oluk nedir ?

Eksiz çatı olukları, tek parça halinde üretilen ve ek parçalardan oluşmayan bir çatı oluk türüdür. Eksiz çatı olukları, tek parça olması sebebiyle, yağmur ve kar suyunu tahliye ederken sızıntı yapmamakta. Sızdırma yapmaması sebebiyle olası tahribatı engellemekte ve çatlama yapmamaktadır.

Benzersiz estetik görünümü, detaylı tasarımı ve teknik avantajlarının yanı sıra kullanıcılara farklı değerlere sahip renk ve model zenginliği de sunmaktadır. Ultraviyole, kimyasal, mekanik ve termal şoklara karşı yüksek direnci ile sistemimiz, zorlu hava koşullarında güvenle kullanabileceğiniz ideal bir online casino çözümü sunar. İyi görünen klasik armatürler veya dışarıdan görünmeyen gizli armatürler kullanarak kesintisiz bir yağmur oluğu uygulayın; farklı estetik seçeneklere sahip olabilirsiniz. Ek olarak, kesintisiz yağmur oluğu sistemi için 70mm veya 100mm iniş borusu kullanılabilir.

Eksiz çatı olukları daha mı dayanıklıdır ?

Eksiz çatı olukları, tekparça oluşuyla uzun yıllar kullanılabilen, dayanıklı, yağmur, kar, buz gibi olumsuz hava koşullarının açığa çıkaracağı bozulmaları önleyen çatı oluklarıdır. Bu sebeplerden dolayı eksiz çatı olukları bakım gerektirmemektedir.  Eksiz çatı olukları, çatılarda kullanılan eklerin ortaya çıkardığı kötü görüntünün tam aksine, son derece estetik yapılardır. Yumuşak geçişli ve zarif yapılı eksiz çatı olukları, hoş tasarımı sayesinde binalarınıza modern bir görünüm ortaya çıkarır.  Köşelerde yapılan kıvrımları, kişilere dekoratif bir tasarım sunar. Eksiz çatı olukları, güneşin zararlı ışınlarına karşı dayanıklı ürünlerdir. Yüksek ısıdan zarar görmeyen eksiz çatı olukları, uzun yıllar kullanıma uygundur. Eksiz çatı olukları, yalnızca yüksek sıcaklığa veya sıcaklık değişimlerine dayanıklı değil, aynı zamanda soğuğa karşı da dayanıklıdır. Buzlanma gibi durumların açığa çıkardığı hasara karşı da son derece dayanıklı bir çatı oluk türüdür. Aynı zamanda darbelere karşı da dayanıklı olan eksiz çatı olukları, titanyum çatı olukları başta olmak üzere diğer çatı oluk türlerine kıyaslandığında, şekil bozulmalarını engelleyerek sağlamlığını ön plana çıkarmaktadır. Ayrıca kaliteli montajı da sızdırmanın önüne geçen önemli etmenlerdendir. Sizler de eksiz çatı oluklarını tercih ederek uzun ömürlü ve hoş tasarımlı çatı oluklarına sahip olabilirsiniz.