Çatı Yağmur İniş Borusu

Çatı Yağmur İniş Borusu: Yağmur boruları müşteri tercihleri, mekânın gereklerine göre tasarlanacaktır. Yağmur boruları çinko, alüminyum, bakır maddelerinden üretilebilmektedir. Eksiksiz olarak üretilen oluklar son derece profesyonel hizmet verilerek tüm uygulamalarda 0 müşteri memnuniyetine ulaşılmıştır. İstenen renk ve görünümde üretilmekte olup ekli oluklara göre son derece dayanıklıdır.

Genellikle apartmanlarda, okullarda, yüksek binalarda, teraslarda, kamelyalarda ve diğer alanlarda kullanılır. Estetik görünüm açısından oldukça tercih edilmektedir. Mukavemet açısından kırılmaz, delinmeye dayanıklı ve darbeye dayanıklıdır. Ölçü 100×75 mm, levha kalınlığı 0,50 mm ve uzunluk istenilen ölçüye genişletilir.

Çatı Yağmur İniş Borusu

Yağmur iniş borularının fiyatlarını etkileyen pek çok faktör bulunmaktadır. Bunların başında uygulanacak alanın yüksekliği ve genişliği gelmektedir. Yüksek ve geniş alanlarda daha fazla malzeme kullanılacaktır. Tercih edilen malzemenin cinside fiyatlandırmaya etki edecektir. Bu konuda firmamızla irtibat kurularak kolaylıkla ücretsiz keşif yaptırabilmek mümkün olup, uygun çözümler üretilebileceklerdir. Alınacak teklif sonucu en uygun fiyatla en kaliteli hizmeti alabilmek mümkün olacaktır.

  • Bakır yağmur iniş borusu “1 m. boy” Adet Fiyatı / …. TL
  • Çinko  yağmur iniş borusu “1 m. boy” Adet Fiyatı / …. TL
  • Galvaniz elektrostatik boyalı  yağmur iniş borusu “3 m. boy” Adet Fiyatı / …. TL