Galvaniz Yağmur İniş Borusu

Galvaniz Yağmur İniş Borusu: Yağmur iniş boruları çatı oluk ve dere sistemlerinden gelen yağmur sularının bina dışına iletilmesini sağlayan sistemlerdir. 0 galvaniz sacdan imal edilir. Elektrostatik boya yöntemiyle her renkte üretimi yapılabilir.

Galvanizli yağmur suyu drenajının çapı 15 cm, galvanizden yapılan iniş borusunun kalınlığı 0,50 mm’dir. Eksiz oluk sisteminde ek yeri olmadığı için hem dayanıklı hem de kullanışlıdır. Bu şekilde yapılan oluk sızmadı veya çatlamadı. Estetik görünüm açısından oldukça kalitelidir.

İstenilen ölçü ve ebatlar üretimi sağlanabilir. Kolay işlenebilir olmasından ötürü estetik ve dekoratif olarak imal edilebilir. Darbeye, kırılmaya ve çatlamaya karşı oldukça dayanıklıdır. Galvaniz yağmur iniş boruları diğer yağmur iniş sistemlerine göre oldukça ekonomiktir. Genellikle kalınlık olarak 50mm galvaniz sac tercih edilir.

Galvaniz Yağmur İniş Borusu Görselleri

Galvaniz yağmur iniş borusu muf, kaynak ya da yapıştırma yöntemleriyle birbirlerini bağlantısı sağlanabilir. Muflu sistemlerde her bir yağmur iniş borusu 3 metre ve tek bir uç kısmı muflu imal edilir. Her bir 3 metre birbirine muf sayesinde geçiş yaparak sistem montajı yapılır