Sundurma Fiyatları

Özellikle ülkemizde son zamanlarda sundurmalara daha çok ihtiyaç ve talep olduğu hepimizin malumu bu ihtiyacı gidermek ve sundurma hakkında genel bilgi vermek amacı ile öncelikle sundurma nedir ve fiyatları ne aralıktadır size bunun bilgisini vermek istiyoruz.

Sundurma mekânlarında kapı ve pencere önünde veya üzerinde bulunan kapatmalara denmektedir. Sundurmaların birçok çeşidi bulunmaktadır. Sundurma fiyatları modellerine göre değişiklik göstermektedir.

 

En Çok Tercih Edilen Model Hangisidir?

En çok tercih edilen ve hala talep yoğunluğu yaşanan sundurma ise Pratik Sundurma modelidir. Bu sundurmalar hızlı bir şekilde montaj ve imalat süresi yanı sıra mekânın şeklini ve estetiğini asla bozmaz ve dekoratif bir görünüm katmaktadır. Özellikle görsel ve sundurmalar hakkında daha fazla bilgi için sayfalar ziyaret edilebilir. 2016 2017 yaklaşık olarak Sundurma Fiyatları Listesi Aşağıdadır;

 

Sundurma Fiyatları Tablosu Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Belirlenen ve en güncel fiyat listeleri ve hesaplamaları üzerinden verilen bu fiyatlar firmadan firmaya kalite bazlı değişebilmektedir.

Pratik Polikarbon Sundurma Metre Kare Birim Fiyatı şu şekildedir; 200 TL + K.D.V.
Pratik Cam Sundurmanın Metre Kare Birim Fiyatı; 180 TL + K.D.V.
Hazır Polikarbon Sundurma ise 135x92x18 mili metre Ölçülerinde bulunan Fiyatı; 270 TL + K.D.V.
Hazır Cam Sundurma 150x92x16 mm. Ölçülerinde Fiyatı; 320 TL + K.D.V.
Hazır Cam Sundurmanın 205x92x16 cm. Ölçülerinde Fiyatı; 400 TL + K.D.V.
Proje Bazlı Veranda ise İmalatı Metre Kare Birim Fiyatı; 350 TL + K.D.V.

Sundurma birin fiyatları KDV ücreti dâhil bu seviyelerde olmaktadır fakat firmamızı arayıp iletişime geçerek sizin bulunduğunuz ve talep ettiğiniz sundurma sistemleri için fiyatlar ayrı ayrı belirlenmektedir.

 

Nasıl İletişim Sağlarım?

Müşteri hizmetlerimiz yedi gün 24 saat hizmetinize açık olup Sundurma Fiyatları başta olmak üzere her konuda bilgi almanızla beraber isterseniz keşif yapacak değerli ve tecrübeli ekibimiz bulunmaktadır.

Tecrübeli ekibimize iletişim ile ulaşıp aklınızda ki bulunan bütün sorulara cevap bulabilirsiniz.Yaptığımız işlerin görsellerine ulaşmak için sitelerimize özellikle sosyal medya sitelerimize ziyarette bulunabilirsiniz.

Telefon numaranızı bizimle paylaşarak WhatsApp yoluyla da size bu fotoğraflar ulaştırılabilmektedir ve tercihlerini yine aynı şekilde renk başta olmak üzere her türlü imkânı sunup talepte de bulunabilirsiniz.

Sundurma Fiyatları Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin: 0216 487 00 61