Sundurma Gölgelik Sistemler

Sundurma Gölgelik Sistemleri

Sundurma gölgelik ürünler, pratik gölgelik oluşturma sistemlerinden biridir. Ahşap, metal ve polikarbon ürünleriyle üretilmektedir. Estetik ve zarif bir şekilde üretilen sundurma teknolojisi, estetik ve zarif olmaları yanında sağlam ve ömürlük olma özelliklerine de sahiptir.

Sundurma Gölgelik Sistemler kapı üstü sundurma halk arasında polikarbonat kanopi olarak da anılır. Kapının önüne veya herhangi bir geçidin dışına uygulanan bir tür sundurma markizidir. Sundurma Gölgelik Sistemler, günümüzün en zorlu sundurma modelidir. Kapı üzerindeki Sundurma Gölgelik Sistemler, uygulama alanının dekorasyonunu zenginleştirebilecek dayanıklılığa ve şık görünüme sahiptir. Kapı barakası istenilen ebatta imal edilebilir. Polikarbonat tabakanın rengi çok zengindir. Polikarbonata ek olarak, ayağın çok sayıda modeli ve rengi de vardır. Üst kapı revakları isteğe bağlı olarak paslanmaz çelik ayaklı olabileceği gibi dekoratif ferforje ayaklardan da yapılabilir.

 

Sundurma Nasıl Yapılır ?

Göze hitap eden sanatsal sundurma çalışmaları içerisinde, sundurma gölgelik ürünler, en etkili ürünler arasındadır. Etkili olmaları yanında, sağlam ve ekonomik olmaları da tercih sebepleri arasındadır. Renkli polikarbon cam ürünleriyle örtülen sundurma çalışmalarında, ahşap ürünlerde kullanılmaktadır. Kapı önleri, pencere önleri, kamelyalar ve bahçelerde oturma yerleri gibi yerlerde sundurma gölgelik sistemi kullanılmaktadır. Sundurma teknolojisinin en son nimetlerini kullanan firma, sundurma hizmetinde başarılı ve etkili sonuçlar elde etmektedir.

 

 

SUNDURMA GÖLGELİK NEDEN TERCİH EDİLİYOR?

Polikarbon, ahşap ve pvc gibi birçok malzemeden üretilen bu sundurma ürünler, başarılı ve etkili çözüm yöntemleriyle karşımıza çıkmaktadır. Polikarbon, sundurma işlemlerinde, içeri ışık girmesini isteyenler için iyi bir seçenektir. Özellikle kapı önleri, pencere önleri ve benzeri yerlerde, ışıktan istifade etmek isteyenler için sundurma sistemlerinde, polikarbon teknikleri tercih edilmektedir. Eski tip, tuğla ve ağaçlardan sundurma teknikleri tarih oldu. Artık özel yöntemlerle gerçekleştirilen sundurma teknikleri, daha çok tercih ediliyor. Hızlı, pratik ve daha ucuz olan sundurma gölgelik çeşitleri, sınıfının en başarılı ürünlerini sunmaktadır.

 

 SUNDURMA İŞİNDE ÖLÇÜ ALMAK EN ÖNEMLİ SAFHADIR

Ölçü alma konusunda uzman olan elemanlarımız, istediğiniz sundurma sistemi için, ölçü almaya gelmektedir. Ölçü alma işleminde, milimetrik hesap yapan elemanlarımız, en iyi ölçü alma hizmetini sunmaktadır. Başarılı ölçü alma hizmetinden sonra, hangi malzemeleri tercih edebileceğinizi, elemanlarımız iletecektir. Elemanlarımızın önerilerinden sonra, sundurma hizmeti için en uygun sistem sizin için üretilecektir. Alınan ölçüler ve beğenilen malzemeler, kısa zamanda montajlama için hazırlanmaktadır.

 

Montaj Aşamaları

Ekiplerimiz, malzemeleri getirdikten sonra, uzman çalışma yöntemleriyle montajlamaya başlamaktadır.Yıllarca rahat bir şekilde gölgelenip, güneş ve yağmurun etkilerinden korunmak için, sundurma gölgelik sistemlerinden faydalanmak gerekir. Kullanışlılık bakımından sundurma ürünler, hem güneş ışınlarını hem de yağmurları engellemektedir. Sert rüzgâr ve fırtınalara dayanıklı olan sundurmalar, son derece sağlam bir sistem ile üretilmektedir.

Sundurma Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin: 0216 487 00 61