Bakır Oluk Montajı

Bakır drenaj hendekinin yapısı binanızın çok şık görünmesini sağlayacak, bu da size güncel teknoloji ve işçilikten harika bir görünüm sağlayacaktır. Bu ürün bizim üretim ürünümüz olup% 100 bakır olup tek parça olarak da üretilip montajı yapılabilmektedir. Köşe oluklu boru bağlantı elemanlarında köşelerde, çıkış borularında ve kapaklarda sert lehim veya sert lehim kullanılarak sızdırmazlık sağlanır. Bakır oluklar önce parlak renklere sahiptir.

Daha sonra yapısı gereği kahverengiye dönüştü ve nihayet yeşile döndü. Bir delikli bakır oluk 100 kilogram taşıyabilir, böylece kar fırtınalarına ve donmaya dayanabilir. Bakır olukların dayanıklı olmasının nedeni, atmosferik koşullar mevcut olduğunda doğal olarak oksitlenmeleridir.Bu nedenle bakır çok iyi bir çatı ve dış cephe kaplamasıdır. Bakır uygulaması zor bir iştir. Yüksek kaliteli% 100 bakır ve tam metal oranı mükemmel bir bakır oluk oluşturabilir.

Bakır oluk sistemleri seçenekleri, diğer oluklara nazaran çok daha uzun ömürlüdür. Dayanıklılık bakımından uzun yıllar problemsiz kullanılan bu ürünler, bütün mekanlarda kullanılabilir. Pratik, etkili ve birinci sınıf kullanım özelliğine sahip olan bu tasarımlar, metre hesabına göre fiyatlandırılmaktadır. Oluğun özellikleri, ölçüleri ve kullanım alanı, fiyatlandırmayı ortaya çıkarmaktadır.

Call Now Button0 (216) 487 00 61